تبلیغات
ღ♥ღ - Nokia 900؛ نخستین گوشی هوشمند نوکیا مبتنی بر ویندوز فون ۷

ღ♥ღ


2+2=5 کی به کیه؟

در حالی که هر روز شایعات فراوانی در مورد نخستین گوشی هوشمند نوکیا مبتنی بر سیستم‌عامل ویندوز فون ۷ منتشر می‌شود،  یکی از توسعه‌دهندگان ابزارهای موبایلی  در لیست گوشی‌های هوشمند جدیدی که قرار است به زودی از طریق شرکت نوکیا وارد بازار شوند نام Nokia 900 Windows Phone را مشاهده کرده و توضیح داده است که این محصول نخستین گوشی هوشمند این شرکت فنلاندی مبتنی بر سیستم‌عامل ویندزو فون خواهد بود.

 تصاویر ویدیویی  منتشر شده در این زمینه نشان می‌دهد که ادعاهای مذکور بی‌پایه  و اساس نیست و به احتمال قوی نوکیا  نوکیا نخستین گوشی هوشمند خود مبتنی  بر سیستم‌عامل ویندوز فون ۷ را ۹۰۰ نامگذاری کرده است.

1x1.trans Nokia 900؛ نخستین گوشی هوشمند نوکیا مبتنی بر ویندوز فون 7  گفته می‌شود که به جز این منبع آگاه، دیگر پایگاه‌های خبری نیز مطالبی را در مورد نامگذاری نخستین گوشی ویندوزی نوکیا با نام ۹۰۰ منتشر کرده‌اند.

این نامگذاری نشان می‌دهد که شرکت نوکیا نخستین گوشی ویندوزی خود را قوی‌تر از ۷۰۱ Belle مبتنی بر نسخه جدید سیستم‌عامل سیمبین طراحی کرده است.

شرکت نوکیا که این روزها تمرکز اصلی خود را بر سیستم‌عامل ویندوز فون مایکروسافت قرار داده است، تلاش می‌کند از این طریق محبوبیت از دست رفته خود را بازگرداند.

این شرکت فنلاندی قصد دارد حدود یک ماه و نیم دیگر کنفرانسی را با نام Nokia World برگزار کند که احتمال می‌رود در این مراسم نخستین گوشی هوشمند این شرکت مبتنی بر سیستم‌عامل ویندوز فون ۷ به صورت رسمی معرفی شود.

56789101112131415161718