تبلیغات
ღ♥ღ - عرضه ۵/۱ میلیارد گوشی تلفن‌همراه مبتنی بر نسخه S40 نوکیا

ღ♥ღ


2+2=5 کی به کیه؟

شرکت نوکیا  با انتشار گزارشی اعلام کرد تا کنون بیش از ۵/۱ میلیارد دستگاه تلفن‌همراه مبتنی بر نسخه S40 سیستم‌عامل خود را وارد بازار کرده است.

 نخستین گوشی مبتنی بر سیستم‌عامل S40 نوکیا در سال ۱۹۹۹ وارد بازار شد و نوکیا در آن سال توانست با به‌روزرسانی نرم‌افزاری، محبوبیت فراوانی نزد کاربران جهانی کسب کند.

1x1.trans عرضه 5/1 میلیارد گوشی تلفن‌همراه مبتنی بر نسخه S40 نوکیا“ماری  مک‌داوِل”(Mary McDowell) مدیر مرکز تلفن‌همراه نوکیا در این خصوص توضیح داد: «این مسئله غیرممکن به‌نظر می‌رسد که بتوانیم خط تولید محصولی را در نظر بگیریم که تا این اندازه بر سراسر جهان تاثیر بگذارد».

سیستم‌عامل  S40 هم‌اکنون برای گوشی‌های معمولی مورد استفاده قرار می‌گیرد و می‌تواند ابزارهای کاربردی روزانه را در اختیار کاربران بگذارد که البته برای گوشی‌های مبتنی بر این سیستم‌عامل توان و قابلیت‌های گوشی‌های هوشمند در نظر گرفته نشده است.

شرکت نوکیا  اعلام کرده است که هم اکنون بیش  از ۶۷۵ میلیون دستگاه تلفن‌همراه مبتنی  بر سیستم‌عامل S40 به صورت فعال در جهان مورد استفاده قرار می‌گیرند و در هر ثانیه ۱۲ دستگاه تلفن‌همراه مبتنی یکی از نسخه‌های خانواده S40 به فروش می‌رسد.

نسخه S40 که هم‌اکنون مورد استفاده قرار می‌گیرد با نسخه‌ای که نخستین بار وارد بازار شد بسیار متفاوت است و هم‌اکنون برخی قابلیت‌ها را در اختیار کاربران می‌گذارد که تا چند سال قبل فقط در اختیار صاحبان گوشی‌های هوشمند قرار می‌گرفت.

56789101112131415161718